Poradniki

Poradniki2017-05-19T09:47:45+01:00

Poradniki zostały opracowane z myślą o osobach, które chcą założyć lokatę lub konto oszczędnościowe. To zbiór wiedzy niezbędny do poznania obu produktów. Znajdziesz tutaj najważniejsze zagadnienia oraz odpowiedzi między innymi na pytania czym różni się lokata od konta oszczędnościowego, jak obliczyć swój zysk, co to takiego kapitalizacja odsetek. Tę wiedzę uzupełniliśmy słownikiem terminów bankowych, który w przystępny sposób tłumaczy wiele tak często używanych pojęć.

Poradnik dopasowany do potrzeb

Dobór zagadnień nie był przypadkowy i powstał w oparciu o zadawane pytania. Wiele osób zakładając po raz pierwszy lokatę czy konto oszczędnościowe, ma liczne wątpliwości. Każde zagadnienie w poradniku zostało rzetelnie opracowane.

Z naszym poradnikiem rozwiejesz swoje wątpliwości

Lokata czy konto oszczędnościowe to dobry wybór na pomnażanie oszczędności. Oprócz zysku dają gwarancję bezpieczeństwa lokowanych środków. W naszym kraju są jednymi z najczęściej wybieranych produktów bankowych, służących pomnażaniu kapitału. Współczesny rynek bankowy daje wiele możliwości ich zakładania dzięki rozwojowi bankowości internetowej i mobilnej. Różnorodność produktów oraz proponowanych do nich usług jest z jednej strony zjawiskiem pożądanym, a z drugiej stanowi wyzwanie dla nowych lub potencjalnych klientów. Zadania nie ułatwia także stale rosnąca liczba instytucji finansowych.

Jak zatem nie pogubić się i wybrać mądrze? Zajrzyj do naszych poradników, dzięki którym rozwiejesz swoje wątpliwości. Wybierzesz produkt dostosowany do potrzeb. Oszczędności powinny pracować na zysk, nie pozwól zatem aby leżały bezczynnie na koncie lub w przysłowiowej skarpecie. Prawidłowy i przede wszystkim świadomy wybór jest podstawą udanego inwestowania posiadanych środków. Zapraszamy do lektury mając jednocześnie nadzieję, iż rozwieje ona wszelkie wątpliwości.