mBank lokaty: warunki, oprocentowanie, opinie, kontakt

mBank lokaty: warunki, oprocentowanie, opinie, kontakt 2017-10-06T17:25:21+00:00

mbank logomBank kojarzony jest w Polsce z bankowością internetową. Instytucja stawia na innowacyjne rozwiązania oraz wyznacza kierunek bankowości mobilnej i online. W szerokiej gamie produktów mBanku możemy znaleźć także oferty lokat i kont oszczędnościowych.

Lokaty w mBanku

Lokata do 1,5% na nowe środki

Zawierana na 3, 6 lub 9 miesięcy. Minimalny wkład wynosi 1 000 zł. Oprocentowanie do 1,5%. Bank nie określa maksymalnej ilości lokat dla jednego klienta. Jest lokatą odnawialną, która przedłuża się na warunkach lokaty standardowej. Otwierana wyłącznie dla nowych środków. Przy wypłacie środków przed terminem stopa procentowa wynosi 0,01%.

Lokata dla nowych klientów

Uruchomienie lokaty następuje po aktywacji rachunku. Przeznaczona tylko dla nowych klientów, którzy nigdy nie posiadali konta w mBanku. Oprocentowanie nominalne do 3,5% w skali roku. Czas trwania- 3 miesiące. Możliwe jest otworzenie tylko jednej takiej lokaty przez klienta. Wpłata musi mieścić się w przedziale od 500 zł do 10 000 zł.

Lokata 3-dniowa

Jest to rodzaj nieodnawialnej lokaty oprocentowanej 0,80% w skali roku. Najmniejszy możliwy wkład to 500 zł, najwyższy zaś 10 000 zł. Nie ma tutaj ograniczenia ilości otwieranych lokat. Produkt dostępny tylko z rachunku oszczędnościowego eMax, na który będą przelewane odsetki.

Lokata terminowa

Oprocentowana zależne waha się od 0,5% do 1,00% w skali roku i zależy od długości okresu, na jaki zdecydujemy się ulokować nasze środki. Przy wypłacie środków przed terminem stopa procentowa wynosi 0,01% w skali roku. Zakładana na 2, 3, 6, 9, 12 lub 24 miesiące.

Lokata walutowa

Otwierana z konta walutowego eMax i oprocentowana w skali roku do 0,80%. Minimalny wkład to 500 EUR/USD/GBP. Czas trwania może wynosić 3, 6 lub 12 miesięcy.

Produkty mBank

Oferta mBanku obejmuje obsługę zarówno klienta indywidualnego, jaki korporacyjnego. Znajdziemy tu konta dostosowane do potrzeb osób zakładających je po raz pierwszy oraz tych bardziej doświadczonych. mBank udziela kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, hipotecznych oraz samochodowych. Znajdziemy tu szereg kont oszczędnościowych oraz lokat, a także ubezpieczenia samochodowe, turystyczne, nieruchomości oraz zdrowia i życia.

Historia mBank

W roku 1986 pod nazwą Bank Rozwoju Eksportu (BRE Ban) rozpoczął działalność przyszły mBank. W 1989 roku stał się członkiem systemu SWIFT. Pierwsze notowanie banku na warszawskiej GPW miało miejsce w 1992 roku. Ujednolicenie marki w listopadzie 2013 roku spowodowała zmianę nazwy firmy, marki BRE oraz MultiBanku na mBank. Dzisiaj jest to instytucja uniwersalna, obsługująca wszystkie grupy klientów. Kolor jego logo zmienia się w zależności od rodzaju świadczonej oferty.

Kontakt z mBank

Infolinia z telefonów stacjonarnych i komórkowych: 801 300 800

Opinie o lokatach w mBank

 • oro

  jedyne nad czym warto się pohylić to oferta dla nowych klientów. niestety ja nim już ie jestem…

  • tobi

   przeważnie banki chcą ściągnąć nowych klientów, nowe środki a tych starych już nie doceniaja

  • racy

   przeważnie żeby być nowym klientem to nie można wcześniej mieć u nich żadnych innych produktów nawet konta w przeszłości. a jaki to ma związek? rozumiem nie mieć wcześniej lokaty, to się zgadzam. wszystko pod gurę!!!!

  • Amelia X

   masz racje tylko nowym klientem niemożna być trzy razy. takie jednorazowe zarobki sa do bani. bank powinien coś sobą reprezentować i zaproponować coś dla stałych klientów. wkurzają mnie takie praktyki!!!!

 • twardowski

  to jeden z niewielu bankow ktury prawie calkowicie obcina odsetki za przedterminowe zerwanie lokaty, bo co to jest niby te 0,01%??

 • Andrzej

  Mam bardzo złe doświadczenie z tym bankiem. Brałem u nich kiedyś kredyt i obciążyli mnie dodatkowo jakąś kartą, która miesięcznie zwiększała moje zadłużenie o 20 zł. W banku nikt nie chciał mnie nawet słuchać. Potraktowali mnie jak starego głupca. Przestrzegam nie korzystajcie z ich usług, bo i tak znajdą sposób żeby z Was zedrzeć!!!!

  • Izka

   to ze oszukali cie na jakiejs karcie nie znaczy ze na lokatach zaraz stracisz. przeciez tutaj zysk bardzo łatwo policzyć