PKO BP lokaty : warunki, oprocentowanie, opinie, kontakt

PKO BP lokaty : warunki, oprocentowanie, opinie, kontakt 2017-06-14T13:52:42+00:00

Bank PKO BP jest największym i najczęściej wybieranym polskim bankiem. Nie inaczej jest także w przypadku lokat bankowych. PKO Bank Polski ma w swojej ofercie kilka różnych produktów: lokaty oraz rachunki oszczędnościowe. Z PKO można oszczędzać także celowo na przyszłość dziecka.

Lokaty w PKO BP

Lokaty 6-miesięczna odnawialna

6- miesięczna lokata odnawialna to stałe oprocentowanie w wysokości do 0,7% w skali rocznej. Minimalna wpłata to 1000 złotych, a oprocentowanie uzależnione jest od wysokości zainwestowanych środków.

Lokata 6-miesięczna internetowa

Lokata na 6 miesięcy w PKO to sposób na uzyskanie oprocentowania na poziomie aż 1,1%. Oprocentowanie na lokacie jest stałe, minimalna wpłata to 1000 złotych. Lokata jest automatycznie odnawiana.

Lokata 12-miesięczna internetowa

Lokata na 12 miesięcy w PKO to sposób na uzyskanie oprocentowania na poziomie aż 1,30%. Oprocentowanie na lokacie jest stałe, minimalna wpłata to 1000 złotych. Lokata jest automatycznie odnawiana.

Lokaty w IKO

Lokata w IKO to idealny pomysł dla osób, które korzystają z aplikacji mobilnej PKO. Lokatę otworzyć można jedynie przez aplikację. Oprocentowanie, jakie można uzyskać to 1,20%. Lokatę można otworzyć na 1 miesiąc, minimalna kwota to 1000 złotych.

Lokaty 12-miesięczna na „nowe środki”

Uzyskaj do 1,30% oprocentowania w skali rocznej na 12-miesięcznej lokacie na „nowe środki”. Lokatę możesz zlikwidować bez żadnych opłat, jednak jeśli zerwiesz ją przed upływem 6 miesięcy, nie dostaniesz odsetek.

Lokaty 12-miesięczna progowa

Oprocentowanie stałe do wysokości 1,0% w skali rocznej na lokacie 12-miesięcznej. Wpłata minimalna to 1000 złotych, nie ma wpłaty maksymalnej. Lokata jest odnawialna.

Produkty PKO BP

PKO BP jest bankiem, który ma szeroką gamę produktów, od kont osobistych i firmowych, przez kredyty gotówkowe, hipoteczne, karty kredytowe aż po produkty oszczędnościowe: lokaty i rachunki oszczędnościowe. Oferta PKO BP zawiera także różnego rodzaju produkty inwestycyjne. Produktu PKO są dobrze oceniane przez ekspertów, cieszą się także dużą popularnością wśród klientów.

Historia PKO BP

Bank PKO BP założony został w 1919 roku dekretem Józefa Piłsudskiego. Misją banku było prowadzenie polskiego złotego, mającego zastąpić markę polską, jaką ówcześnie płacono. Bank dość szybko zyskał na popularności, skupiając polski kapitał. Będąc od 2000 r. jednoosobową spółką Skarbu Państwa, w 2004 r. Bank zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych. Radzi sobie tam na tyle dobrze, że jest w 2016 r. spółką krajową z największą wartością akcji w wolnym obrocie.

Kontakt z PKO Bank Polski

PKO Bank Polski: 800 302 302
Serwis telefoniczny iPKO: 800 302 302

Opinie o lokatach w PKO Bank Polski

  • agnieszka

    pko bp ma nędzne warunki. lokata na poziomie 0,7% to marne pocieszenie. jak na taki duży bank powinni się bardziej postarać.

  • beatrycze

    wchodze na tą strone z nadziejom rze w końcu pko zaprezentuje coś ciekawego. największy bank a same buble. z czego tu się cieszyc??? lokata 1,3% na nowe środki? przecież w plus banku dostanę 5% w skali roku. NIE WARTO!