PKO BP lokaty : warunki, oprocentowanie, opinie, kontakt

PKO BP lokaty : warunki, oprocentowanie, opinie, kontakt 2017-12-04T15:45:51+00:00

Bank PKO BP jest największym i najczęściej wybieranym polskim bankiem. Nie inaczej jest także w przypadku lokat bankowych. PKO Bank Polski ma w swojej ofercie kilka różnych produktów: lokaty oraz rachunki oszczędnościowe. Z PKO można oszczędzać także celowo na przyszłość dziecka.

Lokaty w PKO BP

Lokata na nowe środki

Uzyskaj do 1,20% oprocentowania w skali rocznej na 3-miesięcznej lokacie na nowe środki. Zakładając produkt przez aplikację mobilną IKO lub serwis internetowy iPKO otrzymamy nawet 1,50% w skali roku. Oprocentowanie jest stałe. Minimalna wpłata wynosi 1 000 zł.

Lokaty terminowa

Lokata zakładana na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Jej założenie wymaga wpłacenia minimum 1 000 zł, nie ma tutaj górnego limitu. Maksymalne oprocentowanie wynosi 1,20% i jest możliwe do uzyskania jedynie przy produktach otwieranych za pomocą aplikacji IKO. Wypłata środków przed terminem oznacza rozwiązanie umowy, czyli likwidację lokaty bez uzyskania odsetek.

Produkty PKO BP

PKO BP jest bankiem, który ma szeroką gamę produktów, od kont osobistych i firmowych, przez kredyty gotówkowe, hipoteczne, karty kredytowe aż po produkty oszczędnościowe: lokaty i rachunki oszczędnościowe. Oferta PKO BP zawiera także różnego rodzaju produkty inwestycyjne. Produktu PKO są dobrze oceniane przez ekspertów, cieszą się także dużą popularnością wśród klientów.

Historia PKO BP

Bank PKO BP założony został w 1919 roku dekretem Józefa Piłsudskiego. Misją banku było prowadzenie polskiego złotego, mającego zastąpić markę polską, jaką ówcześnie płacono. Bank dość szybko zyskał na popularności, skupiając polski kapitał. Będąc od 2000 r. jednoosobową spółką Skarbu Państwa, w 2004 r. Bank zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych. Radzi sobie tam na tyle dobrze, że jest w 2016 r. spółką krajową z największą wartością akcji w wolnym obrocie.

Kontakt z PKO Bank Polski

PKO Bank Polski: 800 302 302
Serwis telefoniczny iPKO: 800 302 302

Opinie o lokatach w PKO Bank Polski

 • agnieszka

  pko bp ma nędzne warunki. lokata na poziomie 0,7% to marne pocieszenie. jak na taki duży bank powinni się bardziej postarać.

 • beatrycze

  wchodze na tą strone z nadziejom rze w końcu pko zaprezentuje coś ciekawego. największy bank a same buble. z czego tu się cieszyc??? lokata 1,3% na nowe środki? przecież w plus banku dostanę 5% w skali roku. NIE WARTO!

 • alina

  nietego spodziewałam sie po tym banku. oferta marna nie warta nawet uwagi. zarabiajom krocie na klientah a nawet niepotrafią za lokate pożadnie zapłacić.

 • Maj-ka89

  pko jest zdecydowanie zbyt pewne siebie, totalnie nie zależy im na klientach. ale z takim podejściem to raczej długo nie utrzymają pozycji lidera, która wymaga pracy nad tematem. żeby w ofercie mieć tylko dwie lokaty i to nawet poniżej średniej? to dobitnie świadczy o prowadzonej przez nich polityce. i to oprocentowanie 1,3% jest zależne od spełnienia określonych wymogów.

  • majk

   też tak myśle im już poprostu nie zależy a to jest bardzo zgubne. to już nietylko chodzi o lokaty ale nawet same kredyty gotówkowe czy konta wiąża się przeważnie z wyższymi kosztami niż u konkurencji. obudzą się jak już będzie za późno i wtedy na łeb na szyję będą musieli zmienić warunki, a wtedy w końcu klienci skorzystajom.

 • marzycielka901

  to prawda, jeżeli chodzi o lokaty to jest lipa w pko. już lepiej gdzie indziej iść z pieniędzmi, skoro oni ich nie chcą to bez łaski

 • Pikkasso

  Postanowiłem sobie, że od nowego roku zacznę oszczędzać, ale widzę, że nie ma nic ciekawego w PKo? Wiadomo może czy planują wypuscić w końcu jakąś dobrą lokatę? To oprocentowanie, co daja teraz to jakaś zbrodnia!