LOKATY - PORÓWNANIE

lokaty bankowe, rachunki oszczędnościowe, konta bankowe, ranking, porównanie, oprocentowanie, najlepszy sposób oszczędzania

EXTRALOKATY.PL

EKSTRAKONTO PLUS - KREDYT BANK

ekstrakonto_plus_kredyt_bank

7% zysku w skali roku daje zarobić Ekstrakonto Plus oferowane przez Kredyt Bank. Tak duże oprocentowanie środków na rachunku od razu kojarzy się z kontem oszczędnościowym.

Ekstrakonto Plus jest to standardowe kont bankowe, a nie oszczędnościowe. Oprocentowanie 7% na standardowym rachunku wydaje się bardzo wysokie. Jeśli zagłębisz się w szczegóły nie jest już tak kolorowo. Nic dziwnego tak wysokie odsetki na Ekstrakoncie Plus Kredyt Bank wywołałyby istną rewolucję i wojnę o klienta na rynku bankowym. Przede wszystkim oprocentowaniu siedem procent podlegają środki pieniężne na Ekstrakoncie tylko w wysokości do 3 tys. zł. Kwota powyżej trzech tysięcy nie podlega oprocentowaniu. Wymagane jest comiesięczne zasilanie konta przelewem w wysokości przynajmniej 1000 zł uzyskanego z tytułu wynagrodzenia. Ekstrakonto Kredyt Bank nie posiada dziennej kapitalizacji odsetek - odbywa się ona w cyklach miesięcznych.

Proponowane 7% z Ekstrakontem Plus to wartość brutto od której zostanie potrącony podatek przy przelewaniu odsetek. Za prowadzenie i otwarcie Ekstra konta Plus zapłacisz 0 zł. Z Ekstrakontem Plus otrzymasz darmowe przelewy internetowe. Także bezpłatne jest korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce.